4 sierpnia 2008 Daniel Wójcikiewicz I Rajd 4×4 Zakliczyn 2008W dniach 2-3 sierpnia w Zakliczynie odbył się I Rajd 4x4. Nasz klubowy fotograf razem z "obstawą" za...
4 stycznia 2026 Daniel Wójcikiewicz Zapraszamy na Bal NoworocznyZarząd Automobilklubu Bieckiego serdecznie zaprasza członków i sympatyków Klubu na Bal Noworoczny, k...