3 lipca 2011 Daniel Wójcikiewicz Super OeS Nowy SączW dniu 3 lipca w Nowym Sączu odbył się Super Oes o puchar Volvoline. Impreza odbyła się pod patronat...
17 września 2025 Daniel Wójcikiewicz MAGURSKO …Najważniejsza klubowa impreza … czyli pół roku przygotowań = dwa dni ścigania Czerwiec to oczy...