Album 2008 2008 » 10-lecie Automobilklubu 13.07.2008 [Pokaz slajd] ◄ 1 ... 3 4 5 ... 7 ► Komentarze są zamknięte.
26 maja 2011 Daniel Wójcikiewicz 9. RAJD MAZOWIECKI 201114 maja w okolicach Kozienic i Dęblina, rywalizowaliśmy na trasach 9. Rajdu Mazowieckiego. Z powodu...
23 listopada 2015 Daniel Wójcikiewicz KJS ZIMOWY SUPER OeS BARBÓRKA 2015W dniu 13 grudnia 2015 roku Automobilklub Biecki zorganizował KJS Zimowy Super OeS Barbórka 2015, cz...